Osoby, które założą konto na nowej platformie szkoleniowej, będą mogły przejść do zakładki „Moje szkolenia”, a w niej do podpunktu „Dostępne szkolenia” – w zakładce tej znajduje się link, umożliwiający rezerwację udziału w niniejszym szkoleniu. Po jego kliknięciu pojawi się potwierdzenie rejestracji oraz informacja o konieczności dokonania przelewu na nasze konto.
Agenda
1. Dobra praktyka czyli o tym jak praktyka wyprzedza lub uzupełnia prawo 2. Dobre praktyki niejedno mają imię czyli o ich źródłach i rodzajach – (Kodeks Etyki Brokera, Zasady Dobrej Praktyki oraz Współpracy Brokerów Ubezpieczeniowych i Zakładów ubezpieczeń, Rekomendacje KNF) 3. Znaczenie zwyczajów oraz zasad współżycia społecznego (dobrych obyczajów) w działalności brokerskiej 4. Czy dobra praktyka to źródło roszczeń czyli o charakterze prawnym i skutkach niestosowania się do dobrych praktyk 5. Wpływ samorządu na działalność na rynku ubezpieczeniowym 6. Etyczny broker w relacjach z innymi podmiotami rynku ubezpieczeniowego – zakładem ubezpieczeń, klientem, agentem i innym brokerem UWAGA: Po zakończeniu szkolenia dostępny będzie test sprawdzający przyswojoną wiedzę. Link do testu znajduje się pod oknem wideo, ale aktywny będzie dopiero po zakończeniu szkolenia. Test będzie dostępny w czasie 1 godziny po zakończeniu szkolenia i składa się z 5 losowo wybranych pytań z opcją zaznaczenia „tak” lub „nie”. Test zaliczają 3 poprawne odpowiedzi (60%). Czas wypełniania testu – do 30 minut. Certyfikaty zaświadczające o ukończeniu szkolenia zostaną Państwu przekazane drogą elektroniczną – będą dostępne po zalogowaniu się na platformę szkoleniową. Informacja o możliwości pobrania certyfikatu zostanie podana na stronie nowa.polbrokers.pl (w dziale z aktualnościami).
Forma:
Nie mam konta na nowej platformie
Mam konto na nowej platformie
Prowadzący:
prof. UG dr hab. Dorota Maśniak – radca prawny – specjalizuje się w prawie ubezpieczeniowym (prywatnym i publicznym) Autorka ponad stu publikacji z zakresu prawa ubezpieczeniowego, cywilnego, finansowego, wykładowca akademicki, szkoleniowiec, V-ce Prezes Consortium – CEE Company Law Network, członek AIDA Polska i SECOLA.
Informujemy o możliwości zadawania pytań prowadzącym przed i w trakcie szkolenia. Pytania można nadsyłać do 17 listopada na adres e-mail: polbrokers@nowa.polbrokers.pl. W trakcie szkolenia pod transmisją będzie znajdował się przycisk „Zgłoś pytanie”.
Osoby które zarejestrowały się na szkolenie prosimy o dokonanie wpłaty na konto: 94 1020 1156 0000 7802 0006 8163. W tytule prosimy wpisać: imię i nazwisko szkolącego się i datę szkolenia. Wpłaty przyjmujemy do dnia szkolenia r. · pośrednicy ubezpieczeniowi – w szczególności brokerzy ubezpieczeniowi, · kandydaci na pośredników ubezpieczeniowych, · osoby pracujące w instytucjach rynku ubezpieczeniowego, · osoby pracujące w instytucjach okołorynkowych. Ceny szkoleń (brutto) wyglądają następująco:
Nowi brokerzy, którzy w ciągu pół roku od zdania egzaminu brokerskiego (liczy się data egzaminu) zostaną członkami Stowarzyszenia Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych i opłacą składkę członkowską, mają możliwość wzięcia udziału w 10 kolejnych szkoleniach za wyjątkową cenę – 100 zł za szkolenie.
Rejestracja Aby rozpocząć rejestrację, należy kliknąć na przycisku „Prosimy o rejestrację”, znajdującym się na niniejszej podstronie serwisu, a następnie wypełnić formularz rejestracyjny zgodnie z wyświetlanymi wskazówkami. Po zaksięgowaniu wpłaty (o ile jest wymagana_ otrzymają Państwo potwierdzenie aktywacji konta oraz wskazówki dotyczące sposobu logowania się na stronie szkolenia. Wiadomość zawierająca te informacje zostanie przesłana na adres poczty elektronicznej podany podczas rejestracji.
|